Jump to content

Edit History

Muteo

Muteo

Witam,

w nawiązaniu do tematu: 

proszę Was o pomoc w rozwiązaniu problemu, który, póki co ( w czasie testów), wygląda tak, że w BO, nie instaluje mi się zakładka Themes & Logo, zamiast tego, pojawia się "Customization", w której brakuje mozliwości edycji kolumn na każdej podstronie. W załącznikach jest widok tego co mam po instalacji wersji. 8.1.7, 8.1.6 i 8.1.0, 8.0.4 po instalacji każdej wersji, układ jest taki sam, brak wspomnianej zakładki. Nie pomaga zmiana PHP - przetestowane na wersjach: od 7.2 do 8.1.

Szukam zatem jakiegoś wspólnego mianownika odpowiedzialnego za ten stan. Spotkał sie ktoś z takim  błędem? Może ma ktoś możliwość zainstalowania u siebie wersji 1.8 i sprawdzenia? 

Pierwsze trzy zdjęcia to mój układ, ostatnie to widok, który powinien być po czystej instalacji.

Edit: 21:32, dopiero po zainstalowanie wersji 1.7.8.11, zakładka, w której moge zmienic układ strony, zainstalowała sie poprawnie. W dalszym ciągu brak mi pomysłu, czemu 1.8.x nie instaluje sie poprawnie.

 

szablony2.jpg

szablony1.jpg

szablony.jpg

poprawny układ.jpg

Muteo

Muteo

Witam,

w nawiązaniu do tematu: 

proszę Was o pomoc w rozwiązaniu problemu, który, póki co ( w czasie testów), wygląda tak, że w BO, nie instaluje mi się zakładka Themes & Logo, zamiast tego, pojawia się "Customization", w której brakuje mozliwości edycji kolumn na każdej podstronie. W załącznikach jest widok tego co mam po instalacji wersji. 8.1.7, 8.1.6 i 8.1.0, po instalacji każdej wersji, układ jest taki sam, brak wspomnianej zakładki. 

Szukam zatem jakiegoś wspólnego mianownika odpowiedzialnego za ten stan. Spotkał sie ktoś z takim  błędem?

Pierwsze trzy zdjęcia to mój układ, ostatnie to widok, który powinien być po czystej instalacji.

Edit: 21:32, dopiero po zainstalowanie wersji 1.7.8.11, zakładka, w której moge zmienic układ strony, zainstalowała sie poprawnie. W dalszym ciągu brak mi pomysłu, czemu 1.8.x nie instaluje sie poprawnie.

 

szablony2.jpg

szablony1.jpg

szablony.jpg

poprawny układ.jpg

Muteo

Muteo

Witam,

w nawiązaniu do tematu: 

proszę Was o pomoc w rozwiązaniu problemu, który, póki co ( w czasie testów), wygląda tak, że w BO, nie instaluje mi się zakładka Themes & Logo, zamiast tego, pojawia się "Customization", w której brakuje mozliwości edycji kolumn na każdej podstronie. W załącznikach jest widok tego co mam po instalacji wersji. 8.1.7, 8.1.6 i 8.1.0, po instalacji każdej wersji, układ jest taki sam, brak wspomnianej zakładki. 

Szukam zatem jakiegoś wspólnego mianownika odpowiedzialnego za ten stan. Spotkał sie ktoś z takim  błędem?

Pierwsze trzy zdjęcia to mój układ, ostatnie to widok, który powinien być po czystej instalacji.

 

szablony2.jpg

szablony1.jpg

szablony.jpg

poprawny układ.jpg

Muteo

Muteo

Witam,

w nawiązaniu do tematu: 

proszę Was o pomoc w rozwiązaniu problemu, który, póki co ( w czasie testów), wygląda tak, że w BO, nie instaluje mi się zakładka Themes & Logo, zamiast tego, pojawia się "Customization", w której brakuje mozliwości edycji kolumn na każdej podstronie. W załącznikach jest widok tego co mam po instalacji wersji. 8.1.7, 8.1.6 i 8.1.0, w kązdej układ jest taki sam, brak wspomnianej zakładki. 

Szukam zatem jakiegoś wspólnego mianownika odpowiedzialnego za ten stan. Spotkał sie ktoś z takim  błędem?

 

szablony2.jpg

szablony1.jpg

szablony.jpg

poprawny układ.jpg

×
×
  • Create New...